Ganjaran Bonus Forex Yang Terbesar Tidak Pernah Ditawarkan Sebelum ini ... BONUS TANPA SEBARANG DEPOSIT SEBANYAK $1500 DARI INSTAFOREX !!


     
All banners are advertisements only. CG does not endorse or vouch for any advertisers. Read Disclaimer HERE


Go Back   CariGold Forum > CG MARKETPLACE > Trading Zone > General Stuff & Products

Recommended Brokers

CG Sponsors



Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 28-03-2010, 01:16 AM
akmal_tawau akmal_tawau is offline
CG Top Poster Club

akmal_tawau's Avatar
 
Trader Rating: (66)
Join Date: May 2009
Location: Fb #cerminmatamurahonline
Posts: 20,174
Thanks (Received): 239
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to akmal_tawau Send a message via Skype™ to akmal_tawau
Default [KEDAI FANCY GRILL] Memanggang atas DAPUR GAS. RM55 siap poslaju

Bismillahirrahmanirrahim dan Assalamualaikum semua warga dan pengunjung CG.
UPDATE TERKINI, 288, 300, 318, 330, 342, 364, 370, 375, 393, 412, 419, 425, 443, 452,455, 463, 470, 495, 503, 515, 522, 534, 547, 553, 569, 581, 593, 600, 607, 626, 644,722, 746,796, 808, 858, 870, 920, 970, 982, 994, 1044, 1057, 1063, 1113 1152UNIT FANCY GRILL SUDAH TERJUAL!


UPDATE 25 DISEMBER 2010
SAYA MENERIMA BAYARAN DINAR DAN DIRHAM DARI AGEN BORONG FANCY GRILL & PEMBELI 1 UNIT-
POS AIRPARCLE=2 DIRHAM
POS LAJU=2 DIRHAM + 1 DANIQ @(RUJUK NILAI SEMASA)
BAGI YANG BERMINAT MENDAPATKAN DINAR DAN DIRHAM BOLEH BERHUBUNG DENGAN SAYA. TERIMA KASIH

"BERSAMA MEMARTABATKAN MATAWANG ISLAM"

UPDATE 13 DISEMBER 2011 - spare part piring pusing+besi tajam/holder RM25pc + RM10 pos
UPDATE 1 OKTOBER 2011 - BORONG FANCY GRILL
1. RM35/PC(6-11PCS)
2. RM33/PC (12PCS-23pcs)
* 48 PCS ke atas harga nego NIPIS CUNN!
*Repeat order min 6 pcs (RM35/PC)

BELIAN 1-5PCS RM49.90/PC BOLEH HUBUNGI AGEN SAYA DI BAWAH:
1. NURUL HUDA (KAJANG) 019-2142305
2. SHAMSUDIN KADIR, (SENAWANG, SEREMBAN) 0176631251
3. SITI HASMAH RAMLI, (PUTRAJAYA/AMPANG) 0193980787
4. PN. NORNAFIZA KATMIDI, (MERU, KLANG) 0162908578
5. HAIRUL AZHAR (TAPAH, KAMPAR PERAK)019-2006287
6. EN. ABD ROZAK YAAKOB (KULIM, KEDAH) 0134444790
7. EN. MUHAMMAD AFIF B AHAMAD BUSTAMAM (PEKAN, PAHANG) 0199249533
8. EN. MAHUSSIN ZAKARIA ( BAYAN LEPAS, PENANG) 0133823829
9. PN. NOR ASHIKIN BT IBRAHIM (JOHOR BAHRU) 0137711013
10. EN. SYAM B HASSAN (HULU KLANG/WANGSAMAJU/GOMBAK-KL) 0193016977
11. EN NOOR IZWAN B JANTAN (DAMANSARA & PUTRAJAYA) 0133639456
12. PN. AMANINA BT ABDULLAH (TMN SALAK-KUALA LUMPUR) 0139385457
13. PN ROSPAZITA BT LOKMAN (KOTA BHARU) 0139323139
14. EN MOHD SHUKRI (CHANGLUN-KEDAH) 0194773614
15. EN HALIMUS (HULU LANGAT) 0123125076
16. KEDAI MY IMAN (ALOR SETAR) 0194093063
17. EN. IRZAM (MELAKA) 0136000423
18. PN. NOOR 'ADN BT MUHAMMAD (KUALA TERENGGANU) 0199876040
19. CONNI JESSEYEKA MOJINGGUN (SANDAKAN-SABAH) 0105813188

Saya mempelawa CGrian yang berminat untuk bersama-sama saya dlm jemaah menetapkan target untuk bebas dari bebanan hutang riba.
Bagi yang sudah sedia terlanjur, tekad dalam hati untuk TIDAK lagi terlibat dengan sebarang transaksi riba. Sebagaimana maksud firman Allah dalam al-quran mengisyiharkan perang kepada riba.
Sama-sama kita fine tune supaya bergerak sama arah dan sama2 belajar baiki diri. Peringkat asas, usaha baiki;
1. Kunci rezeki - Bagi yang masih bujang, pastikan hasil gaji dan pendapatan perniagaan sedikit sebanyak diberi keutamaan kepada ibu terlebih dahulu. Sementara yang sudah berkahwin keutamaan kepada isteri.
2. Membina AURA dengan memperbanyakkan kebaikan kepada semua makhluk di sekeliling.
3. Berdoa dengan 'lafaz' dengan telinga dapat dengar butir2 doa yang dilafazkan. Jangan segan meminta direct daripada Allah.
4. Berdoa di saat mamai hendak tidur. Nyatakan doa spesifik anda di waktu itu.
5. Amalan sebelum tidur.
6. Amalan di awal pagi termasuk mandi sebelum subuh kemudian solat berjemaah di surau/masjid. Disusuli solat duha dll
7. Doa keluar rumah, naik kenderaan dan berniat/azam bebas dari hutang riba.
8. Penyerahan bulat kepada Allah swt.



(*urusniaga (1-5pcs)anda refer kpd penama di atas, sbb saya hanya menjual secara borong kpd mereka*)

UPDATE 1 JULAI 2010- RATE POS NAIK LAGI...HG KENA ADJUST SKIT. PRODUK OVEN KAMPUNG, TIKAR EVAMAT DAN DISPENSER BERAS 'FFREEZE' SEBAB KOS POS TINGGI!!!. SILA HUBUNGI SY SBLM BUAT BYRN YE!

Idea ni muncul setelah terlibat meniaga online. saya perhati dan alami sendiri, memandangkan keadaan ekonomi yang tight so timbul idea mencari barangan/produk termasuk kegunaan di rumah yang smart, praktikal, murah dan yang penting juga jenama (x de kaitan ngan US/Israel)
Saya bermula dgn produk ni dulu, lepas2 ni kalau ada idea lain dan jumpe source insyaallah saya masukkan. kebetulan juga source barang2 ni banyak kt tempat saya nih...

FANCY GRILL
Menjadikan pengalaman baru yang ringkas dan mudah untuk berBBQ. Saya sendiri penah duk rumah flat dari taun 2002-2008, mmg payah nak panggang memanggang nih. tempat terhad, khuatir jiran bising sbb asap kalau nak berBBQ. Memang sempoilah produk nih...



Produk ni made in Indonesia. sangat mudah digunakan sbb :
- x perlu arang
- guna gas aje
- mudah nak setup dan cepat le soru

Kepada yang berminat boleh menghubungi saya melalui:
YM: [email protected]
skype: akmal_tawau
sms/call: 012-2353560- MR.AKMAL
Untuk belian blh bankin ke akaun Maybank
164017034740-akmal bin kudong
(sebelum membuat apa2 bayaran sila hubungi saya terlebih dahulu dan setelah confirm stok)
Terima kasih daun keladi..
.
Kepada pembeli borong yang bersetuju menjadi agen saya, nama, area dan no phone saya akan letakkan di bahagian atas. Urusniaga antara anda dan pembeli 1-5 pcs, anda yang uruskan. saya hanya menjual kpd anda secara borong.Sila PM/YM/Skype/sms saya untuk maklumat lanjut...

Last edited by akmal_tawau; 19-10-2015 at 02:40 PM.. Reason: update info
Reply With Quote
Paid Advertisement
  #2  
Old 28-03-2010, 01:17 AM
akmal_tawau akmal_tawau is offline
CG Top Poster Club

akmal_tawau's Avatar
 
Trader Rating: (66)
Join Date: May 2009
Location: Fb #cerminmatamurahonline
Posts: 20,174
Thanks (Received): 239
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to akmal_tawau Send a message via Skype™ to akmal_tawau
Default

UPDATE SENARAI PEMBELI

1. Hakimi, sabah - Fancy Grill 1 set 29/3/2010
2. Pn. Marsha, Kedah - Fancy Grill 1 set 30/3/2010
3. En. Rasidi, sabah - Dispenser beras 1 set 1/4/2010
4. En. Ahmad Fakruddin, Sarawak - Fancy Grill 1 set 4/4/2010
5. StanNero CG, Kajang -Fancy Grill 1 set 6/4/2010
6. wan azlinda, perling Johor - Fancy Grill 1 set 12/4/2010
7. che mariah, Kelantan - Fancy Grill 1 set 15/4/2010
8. roziah, petaling jaya - Fancy Grill 18/4/10
9. meor azam, terengganu - Fancy Grill 21/4/10
10. jamaluddin, perak - Fancy Grill 25/4/10
11. en. kamal, taiping - Fancy Grill 30/4/10


Last edited by akmal_tawau; 09-05-2010 at 10:37 PM..
Reply With Quote
  #3  
Old 28-03-2010, 07:51 AM
akmal_tawau akmal_tawau is offline
CG Top Poster Club

akmal_tawau's Avatar
 
Trader Rating: (66)
Join Date: May 2009
Location: Fb #cerminmatamurahonline
Posts: 20,174
Thanks (Received): 239
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to akmal_tawau Send a message via Skype™ to akmal_tawau
Default

kepada members CG yang minat meniaga, saya perkenalkan sistem dropshipping. anda x perlu simpan stok, hanya promosikan produk2 yang saya senaraikan melalui medium yang anda pilih. setelah dapat pembeli saya yang akan uruskan penghantaran terus kepada pembeli tersebut. Untuk mengetahui komisyen yang saya beri, blh hubungi saya....
Reply With Quote
  #4  
Old 28-03-2010, 08:01 AM
Dobit127 Dobit127 is offline
Active Plus

 
Trader Rating: (4)
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,860
Thanks (Received): 84
Likes (Received): 1
Blog Entries: 1
Active Level
Default

ok gak ko punyer barang.. rasa mcm nak angkat tu Fancy grill.....tapi tgk ler dulu....

minta tt serta sekali cara payment .....
Reply With Quote
  #5  
Old 28-03-2010, 08:06 AM
akmal_tawau akmal_tawau is offline
CG Top Poster Club

akmal_tawau's Avatar
 
Trader Rating: (66)
Join Date: May 2009
Location: Fb #cerminmatamurahonline
Posts: 20,174
Thanks (Received): 239
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to akmal_tawau Send a message via Skype™ to akmal_tawau
Default

Quote:
Originally Posted by Dobit127 View Post
ok gak ko punyer barang.. rasa mcm nak angkat tu Fancy grill.....tapi tgk ler dulu....

minta tt serta sekali cara payment .....
dah ade tulis kt bhgn bawah post 1...
x pe sy copy balik,
Untuk belian blh bankin ke akaun Maybank
164017034740-akmal bin kudong
(sebelum membuat apa2 bayaran sila hubungi saya terlebih dahulu dan setelah confirm stok)
Reply With Quote
  #6  
Old 28-03-2010, 11:17 AM
dyanarasidi dyanarasidi is offline
Junior

 
Trader Rating: (0)
Join Date: Jun 2009
Posts: 73
Thanks (Received): 0
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Default

Quote:
Originally Posted by akmal_tawau View Post
dah ade tulis kt bhgn bawah post 1...
x pe sy copy balik,
Untuk belian blh bankin ke akaun Maybank
164017034740-akmal bin kudong
(sebelum membuat apa2 bayaran sila hubungi saya terlebih dahulu dan setelah confirm stok)
Fancy Grill mmg mudah lg sodap...yg tikar tuh menarik arr tuk buat koleksi anak...
Reply With Quote
  #7  
Old 28-03-2010, 12:08 PM
akmal_tawau akmal_tawau is offline
CG Top Poster Club

akmal_tawau's Avatar
 
Trader Rating: (66)
Join Date: May 2009
Location: Fb #cerminmatamurahonline
Posts: 20,174
Thanks (Received): 239
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to akmal_tawau Send a message via Skype™ to akmal_tawau
Default

utk tikar menarik ni....


boleh tgk lbh lanjut kt sini...
http://www.evamat.com
Reply With Quote
  #8  
Old 28-03-2010, 12:19 PM
AjuL AjuL is offline
Super Active

AjuL's Avatar
 
Trader Rating: (51)
Join Date: Jul 2009
Location: uNkn0wn
Posts: 9,047
Thanks (Received): 174
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to AjuL Send a message via Skype™ to AjuL
Default

Terbaik Dari Ladang BBro Umo 18 Ni
__________________
hidup Penuh Pementasan Dan Drama
Reply With Quote
  #9  
Old 28-03-2010, 12:22 PM
akmal_tawau akmal_tawau is offline
CG Top Poster Club

akmal_tawau's Avatar
 
Trader Rating: (66)
Join Date: May 2009
Location: Fb #cerminmatamurahonline
Posts: 20,174
Thanks (Received): 239
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Send a message via Yahoo to akmal_tawau Send a message via Skype™ to akmal_tawau
Default

Quote:
Originally Posted by AjuL View Post
Terbaik Dari Ladang BBro Umo 18 Ni
keh3....mmg terbaeeeeeek...
p/s nak promote brg den ke nak promote ajul umo 18...kih2-jgn marah ha
Reply With Quote
  #10  
Old 28-03-2010, 12:26 PM
StanNero StanNero is offline
Super Active

StanNero's Avatar
 
Trader Rating: (9)
Join Date: Mar 2006
Location: Png-sabah-shah alm-desa pandan-batu muda (now)
Posts: 7,393
Thanks (Received): 153
Likes (Received): 0
Active Level
My Mood:
Default

oke cool fancy grill sini murah lagi termasuk penghantaran :P
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

AMP
Forum Jump


All times are GMT +8. The time now is 11:23 PM.


Copyright ©2000 - 2017, CariGold.com.
All posts published herein are merely based on individual views, and they do not expressly or by implications represent those of CariGold.com or its owner. It is hereby made clear that CariGold.com does not endorse, support, adopt or vouch any views, programs and/or business opportunities posted herein. CariGold.com also does not give and/or offer any investment advice to any members and/or readers. All members and readers are advised to independently consult their own consultants, lawyers and/or families before making any investment and/or business decisions. This forum is merely a place for general discussions. It is hereby agreed by all members and/or readers that CariGold. com is in no way responsible and/or liable for any damages and/or losses suffered by anyone of you